Prechod na navigáciu Hlavné menu Prechod na navigáciu vodorovná

Lučenec

VOLEBNÝ OBVOD č.1

Poslanci :

Domy vo volebnom obvode č. 1 :

  1. Adyho V102A – 2, 4, 6, 8
  2. Adyho V104 A/B – 28, 30, 32
  3. Vajanského V102B – 24, 26, 28
  4. Komenského V104A/B 
  5. Vargová V120B – 2, 4
  6. Vajanského V104B – 17, 19, 21, 23, 25, 27, 29 
  7. Vajanského V104A/A – 15 
  8. Adyho - V201 – 10, 12, 14, 16, 18, 20
  9. Adyho V104A/A – 22, 24, 26 
  10. Komenského V201 – 20
  11. L.Svobodu ČA4 – 2, 4, 6 
  12. ČA10 – 20, 22, 24 
  13. ČA7 – 1, 3, 5 
  14. J. Bottu ČA 5 – 1, 2, 3
  15. ČA9 – 14, 16, 18 
  16. Hurbanová V101 - 4, 3, 2, 1

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

VOLEBNÝ OBVOD č.2

Poslanci: 

  • Mgr. Pavol Baculík 
  • Mgr. Slavomír Olšiak

Domy vo volebnom obvode č. 2 :

  1. Osloboditeľov ČA1 – 3, 5, 7 
  2. ČA2 – 9, 11, 13, 15, 17, 19
  3. ČA6 – 2, 4, 6, 8, 10, 12
  4. A.Jiráska – 21

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

VOLEBNÝ OBVOD č. 3

Poslanci:

  • MUDr. Juraj Pelč
  • MUDr. Ondrej Balco
  • Mgr. Branislav Hrdlička
  • Ing. Pavol Balážik

Domy vo volebnom obvode č. 3 :

  1. I.Erenburga – 22, 24, 26, 28
  2. Ľ.Štúra bl.B – 9, 11, 13, 15
  3. Ľ.Štúra bl.C – 17, 19, 21, 23
  4. Námestie Republiky bl.1 – 1
  5. Námestie Republiky bl.2 – 2
  6. Námestie Republiky – 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25
  7. Novohradská bl.5 – 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 24
  8. M.Rázusa bl.6 – 34, 36, 38, 40, 42, 44
  9. Partizánska /oúnz/ - 3, 5, 7, 9, 11, 13
  10. A.Bernoláka bl.D – 1, 3, 5, 7
  11. M.R.Štefánika bl.1 – 1, 2, 3, 4, 5, 6
  12. Ulica Mieru – 27, 29, 31
  13. M.R.Štefánika bl.6 – 16, 17, 18, 19, 20, 21

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

VOLEBNÝ OBVOD č.4

Poslanci:

  • PaeDr. Vojtech Lauko
  • Erika Lorinčíková

Domy vo volebnom obvode č. 4 :

  1. M.Malinovského bl.A,
  2. Rúbanisko 1: bl.5 – 15, 14, 13, 12
  3. M.Malinovského bl.B,
  4. Rúbanisko 1: bl.6 – 17, 18
  5. M.Malinovského bl.C,
  6. Rúbanisko 1: bl.7 – 19, 20
  7. Rúbanisko 1: bl.2 – 10
  8. Rúbanisko 1: bl.8 – 21,22
  9. Rúbanisko 1: bl.3 – 11

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

VOLEBNÝ OBVOD č.5

Poslanci:

  • Ing. PhD. Eva Balážová
  • Ing. Kvetoslava Dedinská
  • JUDr. Jozef Oravec

Domy vo volebnom obvode č. 5 :

  1. Rúbanicko 2: bl.A – 4, 5, 6, 7, 8, 9
  2. Rúbanicko 2: bl.H – 60
  3. Rúbanicko 2: bl.F – 50, 51, 52, 53, 54, 55
  4. Rúbanicko 2: bl.D – 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38
  5. Rúbanicko 2: bl.I – 61
  6. Rúbanicko 2: bl.K – 63, 64, 65, 66

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

VOLEBNÝ OBVOD č.6

Poslanci:

  • Ing. Branislav Hámorník
  • JUDr. Dušan Ilčík
  • Ing. Roman Konečný

Domy vo volebnom obvode č. 6 :

  1. Rúbanisko 3: F13 – 3
  2. Rúbanisko 3 F17 – 7
  3. Rúbanisko 3 F14 – 4
  4. Rúbanisko 3: L2 – 23, 22, 21, 20, 19, 18
  5. Rúbanisko 3 F-16 – 6
  6. Rúbanisko 3 L5 – 43, 42, 41, 40
  7. Rúbanisko 3 L6 – 39, 38, 37, 36, 35, 34, 33, 32
  8. Rúbanisko 3 L7 – 53, 54, 55, 56, 57, 58

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

VOLEBNÝ OBVOD č.7

Poslanci:

  • Ing. Elena Uličná
  • Ing. Ján Danko

Domy vo volebnom obvode č. 7 :

  1. Továrenská: B1 – 1, 3, 5, 7, 9, 11
  2. Továrenská: B2 – 13, 15, 17, 19
  3. Továrenská: B3 – 21, 23, 25, 27

 
webygroup

025034

16.12.2017
ÚvodÚvodná stránka