Prechod na navigáciu Hlavné menu Prechod na navigáciu vodorovná

Licencia profesionalneho spravcu

Dúfame, že naše informácie a všetko potrebné na jednom mieste ohľadom správy a údržby bytového domu Vás zaujme a nájdete tu všetko, čo Vás zaujíma. Našou snahou je pre Vás poskytovať presné a včasné informácie. Pomocou menu na stránke sa dostanete k širokej škále informácií činnosti správcu. Budeme Vám tu prezentovať novinky zo sveta energií a moderných trendov bývania. Nájdete tu informácie Vašich práv a aj povinností.


 

Náš partner

elgas.JPG


 

Licencia profesionalneho spravcuVytlačiť
 

O zozname správcov

Zoznam správcov bytových domov je ministerstvom vedený verejne prístupný zoznam, do ktorého sa zapisujú základné údaje o správcoch bytových domov. Zákon o správcoch bytových domov taxatívne stanovuje zapisované údaje, ktorými sú najmä obchodné meno, miesto podnikania alebo sídlo, základné údaje o členoch štatutárneho orgánu a zodpovedných zástupcoch, adresy kancelárií, úradné hodiny a kontaktné údaje. Do zoznamu sa zároveň zapisujú uložené sankcie podľa § 3 ods. 6 zákona.

Ministerstvo na základe žiadosti vydáva písomný výpis zo zoznamu správcov. Ide o informatívny výpis údajov zapísaného správcu, ktorý nie je použiteľný na právne úkony. Žiadosť o výpis môže podať akákoľvek fyzická alebo právnická osoba.

Každá fyzická alebo právnická osoba, ktorá má záujem podnikať ako správca bytových domov, musí byť zapísaná v zozname správcov bytových domov najneskôr do 31.12.2017.

spravca.JPG

 


 
 

Napokon sme aj Vašu budovu, Vážení členovia družstva obnovili. Znížili sme jej energetickú náročnosť a prispeli sme k zmene pohľadu na užšie centrum mesta


 

Pre spríjemnenie vybavovania na našom poschodí sme tiež pripravili prostredie, ktoré určite zabaví aj Vaše deti. Veríme, že aj takéto úpravy prispejú k zlepšeniu a skvalitneniu našich služieb. Počas Vašej návštevy u nás tak môžete zažiť aj milé potešenie v prítomnosti nemých, ale o to krajších tvorov. Na chvíľku postojte a zahľaďte sa do krás prírody a ticha rybiek.


 
webygroup
Weblogo

071250

21.7.2018
ÚvodÚvodná stránka