Prechod na navigáciu Hlavné menu Prechod na navigáciu vodorovná

Cena vody

Dúfame, že naše informácie a všetko potrebné na jednom mieste ohľadom správy a údržby bytového domu Vás zaujme a nájdete tu všetko, čo Vás zaujíma. Našou snahou je pre Vás poskytovať presné a včasné informácie. Pomocou menu na stránke sa dostanete k širokej škále informácií činnosti správcu. Budeme Vám tu prezentovať novinky zo sveta energií a moderných trendov bývania. Nájdete tu informácie Vašich práv a aj povinností.


 

Náš partner

elgas.JPG


 

Cena vodyVytlačiť
 

na základe oficiálneho oznámenia úradu (na webovej stránke ÚRSO – dňa 27.7.2017 – viď. nižšie) o stiahnutí návrhov vyhlášok z legislatívneho procesu, predstavenstvo SZVT na včerajšom rokovaní odsúhlasilo, že bude v krátkej dobe iniciovať rokovanie so zástupcami ÚRSO, okrem iného aj za účelom preverenia ďalšieho postupu v súvislosti s predkladaním cenových návrhov na r. 2018.

Úrad stiahol návrhy vyhlášok

Úrad v stredu 26.7.2017 stiahol z legislatívneho procesu návrhy vyhlášok o cenovej regulácii pre elektrinu, vodu a teplo. Ide konkrétne o vyhlášku Úradu pre reguláciu sieťových odvetví, ktorou sa mení a dopĺňa vyhláška Úradu pre reguláciu sieťových odvetví č. 21/2017 Z. z., ktorou sa ustanovuje cenová regulácia výroby, distribúcie a dodávky pitnej vody verejným vodovodom a odvádzania a čistenia odpadovej vody verejnou kanalizáciou. Ďalej o vyhlášku Úradu pre reguláciu sieťových odvetví, ktorou sa mení a dopĺňa vyhláška Úradu pre reguláciu sieťových odvetví č. 248/2016 Z. z., ktorou sa ustanovuje cenová regulácia v tepelnej energetike  a o vyhlášku Úradu pre reguláciu sieťových odvetví, ktorou sa mení a dopĺňa vyhláška Úradu pre reguláciu sieťových odvetví č. 18/2017 Z. z., ktorou sa ustanovuje cenová regulácia v elektroenergetike a niektoré podmienky vykonávania regulovaných činností v elektroenergetike. Predseda úradu Ľubomír Jahnátek tento krok už vopred avizoval: „Dôvodom stiahnutia vyhlášok je potreba hlbšej odbornej diskusie medzi účastníkmi trhu, ktorých sa zmeny budú dotýkať  a to najmä presného vyčíslenia ekonomických dopadov na jednotlivé odberateľské skupiny,“ zdôraznil.

http://www.urso.gov.sk/?q=node/537


 
 

Napokon sme aj Vašu budovu, Vážení členovia družstva obnovili. Znížili sme jej energetickú náročnosť a prispeli sme k zmene pohľadu na užšie centrum mesta


 

Pre spríjemnenie vybavovania na našom poschodí sme tiež pripravili prostredie, ktoré určite zabaví aj Vaše deti. Veríme, že aj takéto úpravy prispejú k zlepšeniu a skvalitneniu našich služieb. Počas Vašej návštevy u nás tak môžete zažiť aj milé potešenie v prítomnosti nemých, ale o to krajších tvorov. Na chvíľku postojte a zahľaďte sa do krás prírody a ticha rybiek.


 
webygroup
Weblogo

071245

21.7.2018
ÚvodÚvodná stránka